O firmie

Kominki z Komorowa to firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się sprzedażą oraz montażem kominków i piecyków, jak również świadcząca usługi w branży kamieniarskiej. Dzięki jakości wykonania, profesjonalizmowi obsługi, niepowtarzalności zastosowania rozwiązań zdobywamy duże uznanie wśród klientów, dzięki temu następne zamówienia od ich bliskich i znajomych.

Współpracujemy z projektantami oraz z wiodącymi producentami wkładów i piecyków dzięki czemu możemy Państwu zaproponować szeroki wybór produktów, jak i możliwych aranżacji (oferujemy produkty takich firm jak Arysto, Dovre, Lechma, Hajduk, Kratki.pl, KFD, Laudel, Invicta, Unirol, Tarnava, Spartherm).

Na ekspozycji w firmowym salonie mamy wiele wkładów powietrznych i wodnych oraz różne modele kominków: klasyczne, nowoczesne, stylowe, portalowe, rustykalne, kaflowe itp.

Posiadamy nowoczesne  zaplecze techniczne wraz z maszynami i szeroką gamą płyt kamiennych idealnych do wykończenia Państwa kominka.

Zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Udzielamy gwarancji na nasze wyroby i świadczymy usługi serwisowe.

© 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone | Kominki z Komorowa